خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروشخدمات پس از فروش

صاحب نظران بر این باورند که حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری رمز بقای عرضه کنندگان کالا و خدمات بوده و یکی از مهمترین معیارهای حیات هر بنگاه توجه به خدمات پس از فروش خصوصاً در مورد کالاهای مصرفی با دوام می باشد.
 کیفیت بالا و قیمت رقابت پذیر و معقول شرط لازم برای موفقیت در فروش کالا می باشد لیکن شرط کافی برای تداوم حضور یک محصول در بازار، تضمین خدمات پس از فروش آن است بنابراین توجه و رسیدگی به خواست مشتری درحفظ بازارهای موجود و گسترش آن نقش قابل توجهی را می تواند ایفاکند.
در ضمن در فضای رقابتی امروز، آنچه رویکرد استقبال از کالا را افزایش می دهد، ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش آن است و تنها راه دستیابی به یک اقتصاد آزاد و حرکت سریع تر به سمت جهانی شدن برای رقابت با کالاهای مشابه خارجی، ارتقای کیفی محصولات و ایجاد اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد . هر چه شرایط گارانتی و خدمات بهتر باشد نگاه مشتری با اعتماد بیشتری همراه خواهد شد . در کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه، تولیدکنندگان کالا و خدمات، برای جلب مشتری ضمن کیفی سازی تولیدات خود، کالا را با تسهیلات ویژه ای به دست مصرف کننده می رسانند. ضمن اینکه خریدار همواره با اطمینان بیشتری به سمت خرید محصولات دارای گارانتی می رود. با رویکرد فوق ، کلیه محصولات دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند .
جهت راه اندازی بوسترپمپها یا مشاوره و نیاز به خدمات به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و از طریق راههای ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید .
جهت نصب و راه اندازی پمپها و بوسترپمپها و تابلوهای برق می توانید از فایلهای ذیل استفاده نمایید.